MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 9028591

nr 902 8591

Skåp

1700-/1800-tal, furu, längd: 99 cm, djup: 52 cm, höjd: 193 cm

Kondition: slitage

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 14 juli 2014
kl 19:04:28